1:56 /06/29 at /2017
Fillimi 5 SPORT 5 Vetëm tri skuadra kanë shënuar mbi 100 gola në ligat kryesore (FOTO)

Vetëm tri skuadra kanë shënuar mbi 100 gola në ligat kryesore (FOTO)

Në pesë ligat evropiane, deri më tani vetëm tre skuadra kanë arritur të shënojnë nga 100 e më tepër gola.

Real Madrid, Barcelona dhe Monaco, janë të vetmet skuadra që kanë shënuar mbi 100 gola këtë edicion.

Barcelona prinë me 112 gola, ndërsa Reali dhe Monaco kanë shënuar nga 104 gola./Lajmi.net/

Barcelona 112 gola

Monaco 104 gola

Real Madrid 104 gola

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Postuar nga Admin

Për Të Na Kontaktuar: Info@Tetova.al
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com