1:56 /06/29 at /2017
Fillimi 5 SPORT 5 Sanchez zbulon se çfarë duhet të ndodh që të largohet nga Arsenali

Sanchez zbulon se çfarë duhet të ndodh që të largohet nga Arsenali

Arsenal, nëse në xhiron e fundit nuk arrin të sigurojë një vend që dërgon në Ligën e Kampionëve, rrezikon të humbas edhe lojtarin kryesor të skuadrës, Alexis Sanchez.

Kiliani sipas medieve në Angli, nuk është i gatshëm të kalojë një sezon në Europa League, dhe do të shqyrtojë ofertat nga Manchester City, Chelsea e Bayern Munich.

Arsenali në xhiron e fundit të Premierligës, i duhet të fitojë në shtëpi ndaj Evertonit, dhe të shpresojë që Middlesbrough të ndalë së paku në barazim Liverpoolin.

Çmimi i Sanchez sillet rreth 60 milionë euro./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Postuar nga Admin

Për Të Na Kontaktuar: Info@Tetova.al
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com