1:56 /06/29 at /2017
Fillimi 5 SHOWBIZ 5 Rihanna shkëlqen në Festivalin e Filmit në Kana (Foto)

Rihanna shkëlqen në Festivalin e Filmit në Kana (Foto)

E një nga këngatret dhe aktoret që ka shkëlqyer në festival ka qenë Rihanna, shkruan lajmi.net

Ajo në llogarinë e saj në Instagram ka hedhur ca foto nga eventi dhe dukej tejet elegante në fustanin e zi.

Duke e ditur stilin dhe paraqitjen e saj në evente të tilla, RiRi kësaj here ka befasuar me këtë prezantim që ishte jo për të rënë shumë në sy./Lajmi.net/

playing around in my Rihanna ❤️ Chopard collection! #Cannes2017 #RihannaLovesChopard

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on May 18, 2017 at 4:29pm PDT

Rihanna ❤ @Chopard

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on May 18, 2017 at 4:52pm PDT

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on May 18, 2017 at 7:25pm PDT

#Cannes2017

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on May 18, 2017 at 5:16pm PDT

#RihannaLovesChopard

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on May 18, 2017 at 5:15pm PDT

Postuar nga Admin

Për Të Na Kontaktuar: Info@Tetova.al
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com