1:59 /06/29 at /2017
Fillimi 5 Teknologji 5 Microsoft sjell ‘Surface Pro 5’ (Foto)

Microsoft sjell ‘Surface Pro 5’ (Foto)

Në këtë ngjarje të madhe, kjo kompani do të prezantojë pasardhësin e Surface Pro 4.

Evan Blass, tashmë i famshëm për lajmet e tij, zbuloi pamjet e modelit të ri të këtij tableti të quajtur Surface Pro 5.

Modeli i ri është i ngjashëm në dukje me paraardhësin e tij, por besohet se do të ketë përditësime të mëdha brenda dhe pritet të ketë një harduer më të përmirësuar.

Surface Pro 5 vjen me tastierë dhe stilolaps të ri, të cilët do të jenë në dispozicion në disa ngjyra./Lajmi.net/

flat four-1 four-3 four-4 hero-796x370

Postuar nga Admin

Për Të Na Kontaktuar: Info@Tetova.al
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com