1:52 /06/29 at /2017
Fillimi 5 SHOWBIZ 5 Majk pa kreativitet vazhdon t’i ‘vjedhë’ këngët (Video)

Majk pa kreativitet vazhdon t’i ‘vjedhë’ këngët (Video)

Kjo se, në secilën këngë që po e publikon, këngëtari nga Kosova merr pjesë të muzikës dhe ritimit të këngëve të Gims, shkruan lajmi.net

Edhe kënga e tij e publikuar mbrëmë e quajtur ‘Katile’ është shumë e ngjashme me këngën ‘Habibi’ të Maitre Gims.

Kjo ngjashmëri vërehet te pjesa kur Majk e këndon “My Baby, My Baby” kurse Maitre e ka “Habibi, Habibi”.
Dëgjojeni dhe binduni./Lajmi.net/

 

Postuar nga Admin

Për Të Na Kontaktuar: Info@Tetova.al
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com