2:00 /06/29 at /2017
Fillimi 5 Teknologji 5 LG sjell ekranin me pamje 5K

LG sjell ekranin me pamje 5K

Ekrani ‘ultrafine’ i LG do të ketë pamje digjitale 5K, që i mundëson përdoruesit ta shohë pamjen si të ishte ‘live’, shkruan Lajmi.net.

Kjo pajisje e teknologjisë së fundit shfaq imazhet dhe videot me një rezolucion perfekt, ndërsa ekranet e tilla kanë të bashkangjitur edhe një kamerë.

Megjithatë, kjo pajisje nuk punon edhe aq mirë në Windows, ndërsa është shumë e përshtatshme për Mac./Lajmi.net/

Postuar nga Admin

Për Të Na Kontaktuar: Info@Tetova.al
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com