2:02 /06/29 at /2017
Fillimi 5 Teknologji 5 Laptopi Lenovo Legion Y920 vjen me një buton ‘Turbo’ dhe kushton 2,700 dollarë

Laptopi Lenovo Legion Y920 vjen me një buton ‘Turbo’ dhe kushton 2,700 dollarë

Ky laptop 17 inç vjen me procesorët Core i7-7700HQ ose Core i7-7820HK, të cilët janë procesorët më të fuqishëm aktualisht për laptopë, njofton PCWorld.al.

Karta grafike GeForce GTX 1070 kujdeset për grafikat e pasqyruara në ekranin 75Hz IPS 1080p të laptopit. Kjo kartë grafike nuk do e ketë aspak problem të shtyjë ekranin në limite, kjo falë edhe teknologjisë G-Sync të integruar.

Specifika të tjera të laptopit janë: 16GB RAM DDR4 dhe 512GB SSD ose 1 Terabajt hardisk./Lajmi.net/

111 112 113

Postuar nga Admin

Për Të Na Kontaktuar: Info@Tetova.al
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com