1:55 /06/29 at /2017
Fillimi 5 SHOWBIZ

SHOWBIZ

Tetova.al – Lajme nga ShowBizi Shqipëtar

“Afera” e të dashurit të Rihannës me Isis-in !!! (Foto)

Hassan Jameel, i dashuri i ri i Rihannës, është komentuar shumë kur organizata terroriste ISIS kishte përdorur në masë të madhe veturat e tipit “Toyota” që prodhohen nga kompania në pronësi të familjes së tij. Jameel është trashëgimtari kompanisë gjigante të prodhimit të automjeteve, “Toyota” dhe anëtar i familjes së pasur Abdul Latif. Në vitin 2015, janë bërë disa hetime ...

Lexo më Shumë »

Diplomohet vajza e De Biasit, studente ekselente (Foto)

Vajza e ish-trajnerit të kuqezinjve Gianni De Biasi është diplomuar në mjekësi. E siç shënon vetë misteri, ajo është një studente ekselente. “Doktoreshë Sofia De Biasi Mjekësi e Kirurgji ‘110 e lode’”, ka shkruar ai krahas fotos së të bijës. Sigurisht De Biasi ka marrë shumë urime nga miqtë e tij italianë por edhe ata shqiptarë. Urime edhe nga ana ...

Lexo më Shumë »

Enis Bytyqi publikon këngën ‘Jerem’ (Video)

Ky projekt muzikor vjen në vazhdën e hiteve verore ndërsa po pëlqehet nga publiku, shkruan lajmi.net Enisi njihet për zërin e tij por edhe pamja e jashtme flet shumë pasi ai fanset i ka zakonisht nga gjinia e bukur, femërore. Kujtojmë se për fatin e tyre të keq ai është i fejuar por asnjëherë publikisht nuk ka folur për këtë ...

Lexo më Shumë »

Soni Malaj publikon këngën e re

“Loca”, është kënga më e re e Soni Malajt. “Loca” është e punuar nga Ronela Hajati e cila ka bërë tekstin, ndërsa muzikën e ka realizuar bashkë me DJ Aldon. ‘Loca’, është publikuar pak kohë pas  publikimit të këngës “Pa ty”. Soni Malaj ka shumë fansa dhe projekti më i ri i saj është pritur me padurim. Për më tepër ...

Lexo më Shumë »

Pas një pauze të shkurtër, Bleona rikthehet e lagur me gjoks jashtë (Foto)

Por pas kësaj ‘pauze’ ajo ka vendosur t’i ‘çmend’ ata sërish, shkruan lajmi.net Llogaria e saj në Instagram ishte vendi ku këngëtarja shqiptare tashmë e njohur në botë e ka publikuar një foto ku shihet e lagur por shumë seksi me gjoks jashtë. Komentet sigurisht se nuk kanë munguar duke marrë parasysh se ajo ka një numër të konsiderueshëm ndjekësish./Lajmi.net/

Lexo më Shumë »

Flori Mumajesi revoltohet pas “sulmit”: Nga shpirti, ndonjëherë s’del kurrë e keqja…

Pas publikimit, kënga është sulmuar me dislike të rremë, ndaj edhe Flori, sapo është lajmëruar për fenomenin, ka vendosur të bllokojë pëlqimet, mospëlqimet, por edhe komentet për këngën në YouTube. Në profilin e tij në Instagram, Flori ka lajmëruar fansat për atë që i ka ndodhur dhe, me gjasë, ka edhe hamendësime për njerëzit që mund ta kenë sulmuar. Në ...

Lexo më Shumë »

Publikohet ‘Loca’ nga Soni Malaj (Video)

‘Loca’ mban titullin ky projekt muzikor i lansuar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net Me muzikë nga Dj Aldo, Ronela Hajati dhe tekst gjithashtu nga kjo e fundit, kënga menjëherë ka filluar të pëlqehet nga publiku. Ana vizuele e ‘Loca’ vjen me një pamje verore ku Soni duket shumë seksi./Lajmi.net/      

Lexo më Shumë »
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com