2:04 /06/29 at /2017
Fillimi 5 SHOWBIZ 5 “Katilja” e Majkut merr gjysmë-million klikime për vetëm 12 orë (Video)

“Katilja” e Majkut merr gjysmë-million klikime për vetëm 12 orë (Video)

Kënga e Majkut po pëlqehet shumë nga publiku dhe vetëm në 12 orë ajo ka arritë të marrë mbi gjysmë million klikime, shkruan lajmi.net.

Ai solli këtë këngë vetëm tre muaj pas projektit të përbashkët me Onatin, kënga me titull “Le t’xhelozojn”.

Majk sot është bërë baba për herë të parë, pasi Majlinda Zeka solli në jetë djalin të cilin e pagëzoi me emrin Roan. /Lajmi.net/

Postuar nga Admin

Për Të Na Kontaktuar: Info@Tetova.al
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com