1:55 /06/29 at /2017
Fillimi 5 SHOWBIZ 5 Ja me kë e festoi ditëlindjen Ariana, gruaja e Ermal Fejzullahut (Foto)

Ja me kë e festoi ditëlindjen Ariana, gruaja e Ermal Fejzullahut (Foto)

Kjo ditë me rëndësi për padyshim që ka pasur edhe një shënim të veçantë, të cilën ajo do e mbaj mend gjatë, shkruan lajmi.net

Ariana festoi bashkë me shoqërinë e saj të përbashkët me të Ermalit. Lumi B, bashkëshortja e tij dhe Ledri Vula ishin ndër të ftuarit.

E në videot dhe fotografitë e hedhura në Instastory, duket se është krijuar një atmosferë interesante.

Në një nga videon, shihet edhe Ermali duke e kënduar gruan “shumë urime për ty”./Lajmi.net/

18579063_10155275988804362_1626951248_n 18578763_10155275988884362_1104862541_n 18600805_10155275989059362_746109989_n

 

Postuar nga Admin

Për Të Na Kontaktuar: Info@Tetova.al
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com