2:05 /06/29 at /2017
Fillimi 5 Teknologji 5 Gjyshja luan lojën e frikshme në realitet virtual, i sulmon me thikë dhe gjuan me allti (VIDEO)

Gjyshja luan lojën e frikshme në realitet virtual, i sulmon me thikë dhe gjuan me allti (VIDEO)

Nipërit dhe mbesat e kishin shtyrë gjyshen të luaj një lojë horror – në realitet virtual dhe kështu ajo ishte tmerruar, transmeton lajmi.net

Nga paniku, ajo don t’i sulmojë me thikë anëtarët e familjes e ndërkohë e nxerrë edhe një armë dhe gjuan televizorin.

Shikoni videon./Lajmi.net/ 

Postuar nga Admin

Për Të Na Kontaktuar: Info@Tetova.al
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com