1:54 /06/29 at /2017
Fillimi 5 SHOWBIZ 5 Edhe Lyrical Sonit i ‘rritën’ (Foto)

Edhe Lyrical Sonit i ‘rritën’ (Foto)

Tashmë, edhe shoku dhe kolegu i tij Lyrical Son i ka ‘rritur’ flokët, madje nuk njihet me stilin e ri, shkruan lajmi.net

Në fakt, ai ka vënë parukën që aktori Vedat Bajrami e vë kur bën rolin e Likit të seriali Egjeli.

Lyrical Son duket shumë interesant me pamjen e re, por, më mirë i rri stili real./Lajmi.net/

18578808_2301949110030577_160692346_n

Postuar nga Admin

Për Të Na Kontaktuar: Info@Tetova.al
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com