1:53 /06/29 at /2017
Fillimi 5 SHOWBIZ 5 Dua tregon të pasmet para pasqyrës (Foto)

Dua tregon të pasmet para pasqyrës (Foto)

E hiç më keq ajo nuk është as me linjat trupore, shkruan lajmi.net

Këngëtarja ka hedhur një fotografi në Instastory ku shihet se ka bërë një foto para pasqyrës, duke treguar të pasmet.

Dua fotos ia ka lënë një shkrim ku thotë se në Londër po bie shi dhe krejt se çka dëshiron është që të notoj./Lajmi.net/

18578762_2301949120030576_1044264733_n

Postuar nga Admin

Për Të Na Kontaktuar: Info@Tetova.al
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com