Digjet hapësira e një shtëpie në lagjen “11 Tetori”

Zjarr sot pasdite shpërtheu në një shtëpi në lagjen “11 Tetori” në Kisella Vodë.

“Është djegur edhe hapësira e brendshme e shtëpisë dhe nuk ka të lënduar”, deklaroi për MIA-n Xvonko Tomevski, komandat i Njësitit zjarrfikës të Qytetit të Shkupit, transmeton MIA.

Është intervenuar me tre automjete dhe tetë zjarrfikës. Zjarri është shuar, ekipet ende po e pastrojnë terrenin.

Tani për tani nuk dihen shkaqet për zjarrin, i cili është paraqitur në orën 17:10.

The post Digjet hapësira e një shtëpie në lagjen “11 Tetori” appeared first on tetova1.com.

Source: Tetova1

Comments

comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *