2:03 /06/29 at /2017
Fillimi 5 LAJMET 5 Çaushi: Nuk e di cili është më Coca Cola, Ali Ahmeti apo Hamdi Bajram

Çaushi: Nuk e di cili është më Coca Cola, Ali Ahmeti apo Hamdi Bajram

Zahir Caushi nga LSDM-ja e Zoran Zaevit ka thumbuar liderin e BDI-së, Ali Ahmeti duke e krahasuar me Amdi Bajram, transmeton Tetova1.

“Njëra familje do të shkoje. Familja tjetër do të vije, rëndë për popullin. Mos u habisni nëse postoj kështu, të mos mbaj anë asnjëherë. Dhe nuk e di se kush është më Coca Cola, Hamdi Bajram ose Ali Ahmeti. Edhe dytë vazhdimisht janë në pushtet”, ka shkruar Caushi i cili ka qenë i përfshirë në skandalin e letërnjoftimeve sipas MPB-së./Tetova1/

Postuar nga Admin

Për Të Na Kontaktuar: Info@Tetova.al
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com