Brat Ljube selam Gruevskit, me një këmbë je në burg…

Gruevski është i frikësuar sepse po i ikën liria nga duart. Ai po mbledh popullin duke iu premtuar patruotuzëm të rrejshëm e vepra të shumta që nuk i realizoi kurr për maqedonasit the Ljube Boshkovski.

UNË NUK DËSHIROJ TI NDAJ QYTETARËT NË HERONJ DHE TRADHTARË, POR KËTA JANË HERONJËT E VËRTETË. NE E DUAM MAQEDONINË SEPSE JEMI MAQEDONAS. NUK I NDAJMË POPULLIN PREH HERONJË NË TRADHËTARE, E TRADHËTARËT TI QUAJMË HERONJ.

The post Brat Ljube selam Gruevskit, me një këmbë je në burg… appeared first on tetova1.com.

Source: Tetova1

Comments

comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *