2:04 /06/29 at /2017
Fillimi 5 SPORT 5 Aubameyang drejt Premierligës

Aubameyang drejt Premierligës

Mediet në Angli sot kanë raportuar se sulmuesi nga Gaboni, shumë lehtë nga kjo verë mund t’i bashkëngjitet Premierligës.

‘The Sun’ shkruan se 27 vjeçari, po shihet si zëvendësim i Diego Costas, që po punon të kompletojë transferimin në futbollin kinez.

Paratë e fituara nga shitja e Costas, Chelsea do t’i investojë në sjelljen e sulmuesit të Dortmundit, që këtë edicion në Bundesligë ka shënuar 29 gola./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Postuar nga Admin

Për Të Na Kontaktuar: Info@Tetova.al
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com